• Структурні підрозділи

    Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
    источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.
    Апарат райдержадміністрації

    Назва відділу

    Начальник відділу

    Телефон

    Відділ  організаційної роботи та управління персоналом

    ЖЕЛЄЗНИЙ Максим Федорович

    3-70-29

    Юридичний відділ

    КИСІЛЬ Олександр Васильович

    3-80-25

    Відділ документообігу та контролю

    ПРОСЯНЮК Людмила Анатоліївна

    3-40-58

     Відділ ведення Державного реєстру виборців

    БОНДАРЕНКО Оксана Василівна
    3-18-73

    3-26-41

    Відділ фінансово-господарського забезпечення


    3-20-77

    Відділ  з суспільно-політичних питань, регіонально-інформаційної політики та зв`язків із засобами масової інформації


    4-05-47

     Старший інспектор юридичного відділу РДА ЗАВЕРТАНИЙ Борис Миколайович
    3-31-93

    Старший інспектор відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату РДА

    ТОВСТИК Василь Петрович

    3-31-93




     

    Управління, відділи та інші структурні підрозділи райдержадміністрації  

    Назва відділу

    Начальник відділу

    Телефон

    Адреса
    Управління агропромислового розвитку
    МОВЧАНЮК Валентина Олексіївна
    3-25-77 вул.Залізняка
    Управління праці та соціального захисту населення
    ЯРОШЕВИЧ Олег Якович
    3-32-38 вул.Залізняка
    Відділ економічного розвитку і торгівлі СОЛОМ’ЯНА Тетяна Олександрівна 3-80-25 плЛеніна, 1
    Фінансове управління ІВАСЮК Микола Якович 3-30-83 плЛеніна
    Сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи
    САКАЛ Віра Сергіївна
    3-41-74 плЛеніна, 1
    Архівний сектор ТИЦЬКУН Тетяна Миколаївна 3-24-31 плЛеніна, 1
    Сектор культури
    Головний спеціаліст
    КОХАНСЬКА Оксана Миколаївна
    3-41-20 вул.Залізняка
    Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
    КОДОЛОВА Алла Євгенівна
    3-42-66 вул.Залізняка
    Служба у справах дітей, сім'ї, молоді та спорту
    КАМІНСЬКА Олена Петрівна
    3-33-57 вул. Садова, 2а
    Відділ освіти
    БОНДАР Борис Борисович
    3-31-30 вул.Залізняка
    Сектор державної реєстрації КОВАЛЬЧУК Леся Василівна 3-00-44 вул.ЄГорького, 35а

    Відділ надання адміністративних послуг

    ЛЯХОВСЬКА Людмила Михайлівна 4-01-99
    вул.Європейська, 8