• Система надання субсидій

  Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
  источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.

       

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

         

   

   

   

   

   


          В Управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

  створено «гарячу лінію» з питань надання житлових субсидій населенню Уманського району. 

       Спеціалісти нададуть як загальну, так і персональну вичерпну інформацію стосовно призначення субсидій. 

       Телефонуйте в робочий час за тел. 3-51-58, 3-41-46.  

   

   

   

   


   


     Чому зростають тарифи?

  Що таке тариф?

  Тариф (ціна) – це грошове вираження витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії/електроенергії з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових, що визначаються згідно з методиками, розробленими Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

  Тарифи для споживачів визначає центральний орган виконавчої влади, уповноважений Кабінетом Міністрів України. Отже, тариф – це вартість надходження до осель громадян тепла, гарячої води, газу тощо.

   

   

  З чого складається тариф?

  1.Собівартість теплоносія: його видобуток чи виробництво - якщо він має вітчизняне походження, або придбання - якщо його постачає інша держава. А ще витрати на геологорозвідку, видобуток, техніку, зарплати персоналу тощо.

  2.Утримання інфраструктури: вартість створення та експлуатації усіх труб, котлів, дротів, лічильників для їхньої повірки, підстанцій та розподільчих вузлів, техніки, необхідної для прокладання мереж тощо. Це все потрібно для транспортування теплоносія від місця видобутку до кінцевого споживача. І звичайно, заробітня платня працівників: від директора ТЕЦ до бухгалтера з ЖЕКу.

  3.Бюджет розвитку: Йдеться про прибуток, який можна інвестувати в розвиток галузі. Він необхідний для нормальної експлуатації наявної мережі, її ремонту, вчасної заміни зношеного обладнання, придбання сучасної техніки. А ще прибуток має забезпечувати розвиток системи, наприклад, прокладання мереж у нових районах, демонтаж непотрібних комунікацій. Також з цих грошей фінансується видобуток корисних копалин і розробка нових технологій. Зазвичай прибуток має складати хоча б 5 - 10% від тарифу.

  Урядова ініціативи енергетична незалежність України.pdf [3.21 Mb] (cкачувань: 3)

   

  Шановний споживачу!

  Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

  Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

  Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

  Ми надсилаємо Вам бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення за адресою: м. Умань, вул. Залізняка, 2а.

  Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

  Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення за телефоном 3-41-46 або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.

  Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua.

   

  Інструкція

  про порядок заповнення бланків

  Заяви про призначення житлової субсидії

  Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

  При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

  У заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг та/або «на придбання твердого палива та скрапленого газу»). Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

  У заяві про призначення житлової субсидії також необхідно:

  1) у графі «Номер особового рахунку» - вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

  2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» - вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

  3) у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме «є лічильник»/»немає лічильника».


  Декларації про доходи і витрати осіб,

  які звернулися за призначенням житлової субсидії

  У розділі І вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

  У розділі ІІ заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомоги (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини, стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо), осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб із залученням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

  У розділі ІІІ вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень.

   

  Заява та Декларація.doc [59 Kb] (cкачувань: 81)

  Реформа системи надання житлових субсидій.pdf [512.01 Kb] (cкачувань: 46)