• ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОБОРОНИ

  Полезные статьи по отделке и ремонту квартир blitz-remont.ru и о том как постороить дом своими руками,
  источник: bv-ryazan.ru.А всё самое интересное вы найдёте на megadl.ru.

  Начальник відділу - секретар місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації райдержадміністрації Віра Сергіївна Сакал  З метою оперативного вирішення питань, пов’язаних із запобіганням надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру, реагування на них у районі утворена місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

  Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є постійно діючим органом райдержадміністрації. До її складу, крім представників райдержадміністрації, входять керівники аварійно-рятувальних підрозділів, а також установ та організацій, що залучаються до вирішення питань техногенної та природної безпеки у районі. 

  Основними завданнями комісії є:
  • координація дій органів управління, сил та засобів територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту у разі виникнення надзвичайної ситуації або виявлення загрози її виникнення, а також під час реагування на зазначену ситуацію; 
  • організація першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого та у разі необхідності об’єктового рівня; 
  • участь у здійсненні заходів у сфері цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки; 
  • планування роботи з розгляду питань, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 

  У повсякденному режимі організаційне, інформаційне та методичне забезпечення роботи комісії здійснює відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації.

  Рішення комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов'язковими для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та об’єктами, розташованими на території району. 


  Адреса: пл. Леніна, 1, м.Умань, Черкаська область, 20300.
  Телефон: (04744) 3-41-74
  Розклад роботи: пн.- чт. з 8:00 до 17:15, пт. з 8:00 до 16:00
  Обідня перерва з 13:00 до 14:00